هوبرگروپ ۲۵۵ سال قدمت دارد . کنجکاوید بدانید چه چیزی ما را تازه و با نشاط نگهداشته است ؟

ما هر روز کار می کنیم تا راه حل های خلاقانه، فن آوری ها و خدمات برای چاپ بسته بندی ، نشریات ، و تجاری را فراهم کنیم  و همیشه نیازهای شما در خاطرمان هست.

ما با مشتریان خود مانند یک خانواده برای یافتن بهترین راه حل ها همکاری می کنیم و در مقابل چیزی بیشتر از آنچه که از یک تولید کننده مرکب انتظار می رود بدست می آوریم.

 

ماموریت هوبر گروپ

رفتن یک گام فراتر برای توسعه راه حل ها و خدمات جدید در DNA ماست. ما با اعتماد به نفس عمل می کنیم و تصمیمات شجاعانه اما سنجیده می گیریم. ما محدودیت های خود را پشت سر می گذاریم زیرا این تنها راهی است که می توانیم به توسعه نوآوری های از روزهای اولیه هوبرگروپ در سال ۱۷۶۵، داشتن شجاعت برای امتحان کردن چیزهای جدید نقش مهمی در شرکت ایفا کرده است.

ماتیاس میترمایر یک سنگ تراش مجرب تلاش نمود مسیر جدیدی در تولید مرکب ایجاد کند. در ۲۹ نوامبر ۱۹۷۵ اولین اختراعات وی شامل آبی پروس، قرمز کارمین، و زرد مونیخ به ثبت رسید.

در سال ۱۷۸۰، داماد میترمایر، گئورگ هوبر، شرکت را به دست گرفت و قبل از اینکه در سال ۱۸۱۵ آن را به پسرش مایکل هوبر واگذار کند، با موفقیت گسترش داد. به رهبری مایکل هوبر، این شرکت در نهایت به اولین چاپخانه آلمانی تبدیل شد. هوبر به لطف ارتباط نزدیکش با آلویس سنفلد، مخترع لیتوگرافی در آینده اهمیت مرکبهای چاپ را تشخیص داد. در سال‌های بعد، این شرکت که با نام Michael Huber München شناخته می‌شد، به شهرت بین‌المللی رسید.

نسل‌های بعدی هوبر نیز مشتاقانه برای گسترش تجارت جوهر خود کار کردند. حتی پس از دو جنگ جهانی شرکت بسرعت فعالیتهای خود را احیا نمود.  در دهه‌های ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰، این شرکت در بازار های بین‌المللی با سایت‌های جدید در اروپا، آمریکای جنوبی و آسیا به موفقیت بزرگ دست یافت. یکی از نقاط عطف مهم هوبر خرید Micro Inks Limited در سال ۲۰۰۶ بود ، زیرا تا به امروز این امکان را به ما می دهد تا درصد زیادی از مواد اولیه خود را تولید کنیم.   با نوآوری هایی مانند مرکب چاپ کم مهاجرت و همچنین مرکب های بدون روغن معدنی و بدون کبالت، این شرکت  که اکنون hubergroup نامیده می شود ، استانداردهای زیست محیطی را در اوایل تعیین کرده و بنابراین تبدیل به یک ترند در صنعت چاپ شده است.

امروزه هوبرگروپ یکی از متخصصان پیشرو بین المللی برای راه حل ها و فناوری های مربوط به مرکب چاپ، کمک چاپ و مواد اولیه است وپس از ۲۵۰ سال همچنان به توسعه راه حل ها و فناوری های نوآورانه برای صنعت چاپ و بسته بندی، صنعت رنگ و پوشش و برای شرکت های شیمیایی ادامه میدهد.